• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meşhur Denizli Kuzu Tandır

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Duran

İstanbul restaurant sektörünün önde gelen isimlerinden olan restoranımız Meşhur Denizli Kuzu Tandır, yılların değişmeyen kalitesi ve lezzeti ile hizmetinizdedir. Kuzu tandır denildiği zaman aklınıza ilk olarak restoranımız gelmiyorsa henüz bizim sunduğumuz bu lezzetlerden tatmamışsınız demektir. O zaman size tavsiyemiz daha fazla vakit kaybetmeden sevdiklerinizle restoranımıza gelmeniz olacaktır. Biz, Beykoz üzerinde bulunan restoranımızda değerli müşterilerimizi yıllardır ağırlıyoruz. Yıllardır bizi tercih eden müşterilerimizin de dediği gibi, biz değişmeyen kalitemizle ve lezzetimizle sizlere kuzu tandır ile hizmet veriyoruz.

Eğer sadece kuzu tandır yemek istiyorsanız İstanbul üzerinde tercih edeceğiniz pek çok restoran bulunmaktadır. Eğer yiyeceğiniz kuzu tandırın lezzetli olmasını ve sizlere özenle servis edilmesini istiyorsanız Meşhur Denizli Kuzu Tandır tercihiniz olmalı. Biz, doğru yöntemlerle ürünü hazırlıyor ve pişiriyoruz. Sizlere de servis ederken doğallıktan yana oluyoruz. Geniş ve ferah ortama sahip restoranımızda sizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı ağırlamaktan mutluluk duyarız. Restoranımızı ve bu lezzetleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Biz hem mutfakta hem de serviste özenle, titizlikle ve dikkatle hareket ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için vermiş olduğumuz hizmeti hatasız bir şekilde sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Eğer restoranımıza gelemiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, sipariş verebilirsiniz. Ev ve iş yerlerinize kısa sürede ulaşacak olan siparişinizin ödemesini istediğiniz gibi nakit ya da kartla yapabilirsiniz. Meşhur Denizli Kuzu Tandır olarak her zaman hizmetinizdeyiz, unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR