• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metamap Harita Mühendislik

Adres :

- Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Özbülbül

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 825 56 91

Metamap Harita Mühendislik isimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesi olarak, Kütahya ilinde hizmet sektöründe değerli çalışmalar sunmaktadır. Bu alandaki talep ve ihtiyaçlarınız için, kendini ispat etmiş, güvenilir firmalardan hizmet almak en doğru adımdır. Aksi halde, maddi ve manevi olarak zarara uğrayabilir, zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Biz, alanında profesyonel, tecrübe sahibi ve çözüm odaklı ekip arkadaşlarımız ile sizlere bu sektörde değerli hizmetler sunuyoruz.

Hali hazır harita yapımı, röperli kroki hazırlama, yapı aplikasyon krokisi hazırlama, kat mülkiyeti hizmeti, parsel ölçüm hizmeti, cins değişikliği işlemleri, arsa ölçüm hizmeti, zemin tespit tutanağı hazırlama ve tapu kadastro danışmanlığı hizmeti gibi konularda siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Tüm hizmetlerimizi alanında profesyonel, deneyim sahibi, çözüm odaklı ve seçkin kişilerden oluşan ekip arkadaşlarımız ile sizlere sağlıyoruz. Sizlere hızlı bir hizmet süreci sağlıyoruz. Bu nedenle bu alandaki ihtiyaçlarınız için güven ile firmamızı tercih edebilir, kaliteli hizmet sürecinin tadını çıkarabilirsiniz.

Kütahya hizmet sektöründe çalışmalarını sürdüren firmamız için %100 müşteri memnuniyetini sağlamak çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, bizim işimizi tutku ile yapmamıza sebeptir. Memnuniyetinizi kazanmak, korumak, bu sektördeki en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmeti sizlere sunmak temel amaçlarımız arasında yer almaktadır. Alanında uzman, çözüm odaklı ekip arkadaşlarımız, hızlı hizmet sürecimiz, doğru ölçümlerimiz, ekonomik hizmet ücretlerimiz için gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR