• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metropol Grup Catering

Sektör :

Yetkili Kişi :

Köksal Macit

https://birmilyonnokta.com/ sitesinin üyesi olan Metropol Grup Catering, en lezzetli yemekleriyle siz misafirlerini beklemektedir.

Metropol Grup Catering’e uğramadan yemek hizmeti almayın. Gerek kalitemizle gerek doyuruculuğumuzla Tekirdağ catering sektöründe farkımızı ortaya koymuş bir firmayız. Ekonomik ve güvenilir firmamızda en hijyenik ve konforlu yemek deneyimini yaşayacaksınız. İyi bir servis hizmetini herkes hak eder. Kendinize bir iyilik yapın. Yolunuz Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesine düşerse ya da hali hazırda orda yaşıyorsanız bize uğrayın. Hayatınızdaki en iyi yemek deneyimini size sunacağımızın garantisini veriyoruz.

En sevilen yemeklerimizden biri olan islim köfte ve çok sevdiğiniz geleneksel yemeklerin tamamı Metropol Grup Catering firmamızda bulunmaktadır. Bir kez yediğiniz yemekleri bir daha unutamayacaksınız. Dilinizde, damağınızda tadı kalacak.

İşletmelere toplu yemek hizmetimiz de bulunmaktadır. Uygun ve kaliteli hizmetimiz, şirketlerin bütçesine uymaktadır. Tercih edilen firmaların başında gelen Metropol Grup Catering, alanında profesyonel personeli ve kaliteli yemekleriyle her an hizmet etmeye hazırdır. En iyi hijyen şartlarında hizmet vermekte olan firmamız, çapraz bulaşmaya dikkat ederek yemekleri hazırlamaktadır. Çapraz bulaşmadan korunmak için elinden gelen her tedbiri almaktadır.

Yemeğinizi isterseniz misafirimiz olarak tüketebilir, isterseniz evinize söyleyebilirsiniz. Yemek listelerimiz aylık olarak hazırlanmakta olup sitelerimizde yayınlanmaktadır. Üretimde kullandığımız hammaddeleri ve yardımcı malzemeleri de sitelerimizde paylaşmaktayız. Gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizin memnuniyetiniz, Metropol Grup Catering firması için en önemli şeydir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR