• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Metropol Market Tekel Shop

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hıdır Keleşoğlu

Alışveriş sektöründe İstanbul/ Şişli’ de faaliyet gösteren firmamız gün geçtikçe verdiği kaliteli hizmet ile daha da tanınmaktadır. Başarılarını zamanla arttırmayı hedefleyen firmamız, yeniliklere açık yapısı ile ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışma şekli ile daha da yakından tanınmaktadır. Müşterilerimizin tekel ihtiyaçlarını zamanında ve en hızlı şekilde karşılayan bizler hızlı teslimatta sektörün en iyisi olma yolunda ilerliyoruz.

Şişli’ de akla gelen ilk tekel bayi olmak bizleri gururlandırmaktadır. Alışveriş konusunda tereddüt etmeden bizleri tercih etmeniz bizim daha büyük başarılara imza atmamıza yardımcı olmaktadır. Hijyen konusunda hiçbir detay atlanmadan sizlere hizmet vermek bizim görevlerimizdendir.

Haftanın her günü 7/ 24 açık olan firmamızdan her gün ve her an alışveriş yapabilirsiniz. Eğer ki yerinizden ayrılmadan sipariş vermek isterseniz bizlere 05458451479 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp hattımızdan yazarak ürünlerimizden alabilirsiniz. Belirli günlerde düzenlediğimiz kampanyalar ve indirimleri sosyal hesaplarımızdan takip ederek inceleyebilirsiniz. Müşterilerimizi her an düşünen bizler, sizlerin kolay alışveriş yapmanızda destek olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Alo paket servisimiz gün geçtikçe aldığı yoğunluk ile personel sayımızda artmaya gitmekteyiz. Aynı anda birçok müşteriye ulaşmak ve ihtiyaçlarını karşılamak bizim hedefimizdir. Bulunduğumuz bölgede tekel market olarak verdiğimiz kaliteli hizmet ile tanınmaktayız. Müşterilerimiz bizden en doğru hizmeti beklerken bizler kusursuz ve eksiksiz olmak zorundayız. Bundan dolayı her gün daha çok çalışmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR