• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meva Teknik Philips Yetkili Servis

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Muhsin Biricik

İzmir Meva Teknik Philips Yetkili Servis, Philips yetkili bayisi olup aynı zamanda her türlü tamir hizmetinde siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Teknik servisimiz televizyon kurulumu ve tamiri, süpürge tamiri, saç kurutma makinesi tamiri, saç düzleştirici tamiri, blender tamiri, çaycı ve kettle tamiri, kahve makinesi tamiri, kazanlı ütü tamiri, traş makinesi tamiri de yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini, güvenilir olmayı, sözümüzde durmayı ve işimizde en iyisi olmayı amaçladığımız bu sektörde her türlü tamir işlerinizin en iyi şekilde yapılacağının garantisini veriyoruz. Bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza en kısa sürede çözümler sunuyoruz. Profesyonel olarak yaptığımız hizmetimizde amacımız lider firmalar arasına girmektir. Her geçen gün bu hedefimize daha fazla yaklaşmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kaliteli işlere imza atan teknik servisimiz, işini iyi bilen bir kadroyla çalışmaktadır. Kadromuz tamir işlerinizde en büyük destekçinizdir. Philips markası elektronik ev eşyası servis ve tamirinden sorumlu servisimiz aynı zamanda diğer markaların da bakım ve tamir işlerinden de sorumludur. Web sitemizden bize ait güncel telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz yine sitemizde yer alan adres bilgimizden bizzat gelip görüşebilir ve ne tür bir hizmet istediğinizi teknik kadromuza sorabilirsiniz. Gerek telefon iletişimine gerek yüz yüze görüşmede çalışma arkadaşlarımız size yapılabilecek hizmet portföyünü en iyi şekilde aktaracaklardır. Tercih sizden, size en iyi hizmeti sunmak bizden…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR