• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mevlüt Elbiseleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Büyükkol

Günümüz şartlarında sizler için önemli olarak sayılan özel günlerinizde kutlamalar yapmak, çok daha önemli bir konuda gelmiş olup, bunun için birçok farklı girişimde bulunulmuştur. Bunlardan biriside yapılan bu kutlamalar için ortam dekorasyon işlemleri, giyilecek olan kıyafet tasarımları ve sizlere özel dekor süslemeler ile bu süreçte yüksek kaliteli ve profesyonel bir hazırlık desteğinin alınması büyük bir öneme sahiptir. Bizler Mevlüt Elbiseleri olarak sizler için gerekli olan bu hizmeti vermekteyiz.

Mevlüt Elbiseleri olarak İstanbul ilinin Esenler semtinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda gerekli olan hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere verdiğimiz kaliteli, güvenilir, modern, güler yüzlü, profesyonel, özgün ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet yapımız sayesinde İstanbul giyim alanında gerekli halkımız tarafından tercih edilen özenli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlara sahip hizmetler verilmesi adına bizler sizlere modern ve yenilikçi yapımız ile hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere düğün, kına, söz, nişan, sünnet, mevlut, doğum günü, baby shower gibi özel kutlama anlarınız için gerekli olan profesyonel hizmetleri sizlere sunmaktayız. Bu hizmet kapsamında özel olarak dikilmiş her yaşa uygun kıyafetler, özel masa ve ortam süsleme, dekor işlemleri gibi birçok hizmeti sizlere ulaştırmaktayız. Mevlüt Elbiseleri olarak sizlerde bizlerden bu konuda hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar