• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meydan Kokoreç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Karataş

Sokak lezzetleri arasında büyük bir yer kazanmış olan kokoreç halkımız tarafından büyük beğeni ile tüketilmektedir. Yoğun iş çalışmasının ardından evde yemek hazırlamaya enerjisi ve vakti kalamayan kişiler için ya da geçenini bir vakti acıkıp canı kokoreç çeken arkadaşlarımıza hizmet vermekteyiz. Meydan kokoreç olarak bizlerde sizlerin bu beğeni ve ilgisini karşılayabilmek adına kurulmuş bir kurumuz.

Meydan Kokoreç Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Antalya restaurant sektöründe toplum tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımızla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde siz değerli müşterilerimize kuzu kokoreç, ızgara köfte ve içecek çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde kullandığımız malzemeler taze, doğal, lezzetli olup belirli bir üreticiden temin edilmektedir. Bu sayede sizlerin daha güvenli bir şekilde tüketimini sağlamaktayız. Çalışanlarımız alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizler de kuzu kokoreç ve ızgara köfte yemek için güvenilir, lezzetli ve kaliteli bir işletme arıyorsanız doğru adrestesiniz. Meydan Kokoreç olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyar ve sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR