• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meydan Restaurant Yarıkpınar

Adres :

Yarıkpınar Mevkii Kumluca Kemer Yolu 07995 Kemer Antalya Antalya » Kemer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Uygun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (532) 253 13 24

Whatsapp 2:

0 (534) 350 69 80

Meydan Restaurant Yarıkpınar

Antalya Kumluca Karayolu üzerindeki, Yarıkpınar Tekirova'ya 2km uzaklıktaki, portakal bahçeleri ve yarıkpınar çayının serin sularıyla buluştuğu doğa harikasına sahip olan Restoranımızda günlük et-balık ürünleri ve zengin köy kahvaltı çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Vizyonel anlamda göstermiş olduğumuz çaba yemek sektörünün ne kadar ilerleyebileceğini ve gelişebileceğini olduğunu ortaya koymaktadır. Geçmişten günümüze kentimizde görülen girişimler ve yapılan yanlış işletme faaliyetleri sonrasında kentimize bu denli profesyonel bir işletme kazandırarak hem kendi halkımız gözünde hem de yabancıların gözünde işletmenizin ve kentimizin kalitesini arttırıyoruz. Kentimizi ziyaret eden insanların vazgeçilmez bir şekilde tercih ettiği işletmemiz,bölgemizde ve hatta Türkiye genelinde bir marka olmayı başarmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR