• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mezitli Mangal

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Fahri Bal

reklam logosu
Tavuk Izgaranın Lezzet Durağı!

Tavuk ızgaranın en lezzetli hali burada! Her zaman lezzetli ve her zaman iştah kabartan lezzetlerin adresiyiz! Mezitli Mangal; misafirlerini tavuk ızgaranın tüm lezzetleriyle buluşturmak konusunda da nitelikli bir hizmetin adresi konumunda yer alır. Sevdiklerimizle birlikte güzel bir vakit geçireceğiniz işletmemizde tavuk ızgaranın lezzetiyle de buluşursunuz! Mezitli Mangal her zaman güler yüzlü bir hizmetin de adresidir!
Eşsiz lezzetlerin adresi konumunda yer alan Mezitli Mangal aynı zamanda keyifli bir şekilde vakit geçirebileceğiniz bir mekana sahiptir. Ustalarımızın hünerli elleriyle yaptıkları lezzetleri Mezitli Mangal’da tadabilir; tavuk ızgaranın lezzetine varabilirsiniz! Huzurlu bir şekilde hissedeceğiniz işletmemizde sevdiklerinizle birlikte lezzetli menülerimizin tadına bakabilirsiniz.
Tavuk ızgara ürünlerinin tedariği konusunda son derece titiz bir çalışma sergileyen Mezitli Mangal, aynı zamanda sağlıklı gıda yönetmeliğine uygun bir şekilde de hizmet sunmaktadır. Geniş bir mangal yelpazesine sahip olan işletmemiz; damak zevkinize uygun lezzetleri de sizlerle buluşturmaktadır. Mezitli Mangal; tavuk mangal yemenin tadına varabileceğiniz önemli bir lezzet durağıdır. Bundan dolayı sizlere nitelikli bir düzeyde hizmet sunmaktadır!

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR