• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Midyecizade

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Çetin Akçakoca

  • firma fb
  • firma instagram

Eskişehir fast food sektörünün bir parçası olurken gerek damaklarınızda bıraktığımız lezzetlerin unutulmazlığını gerekse de uygun fiyatlar kapsamında rakip tanımadığımızı açık sözlülüğümüzle söyleyebiliriz. Kokoreç ve midye denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olmaktayız. Müşteri portföyümüzü her geçen gün daha da arttırırken lezzetlerimiz ile rakiplerimiz karşısında örnek teşkil ettiğimizi ise bilmenizi isteriz.

Bir kez tattığınızda bir daha vazgeçemeyeceğiniz lezzetlerimiz ile sadece midenize değil gözünüze de hitap ediyoruz. Günün her anında istediğiniz zaman tüketebileceğiniz lezzetlerimiz için ister aç olun ister tok, fark etmez. Yeter ki canınız çeksin, biz her zaman burada olacağız.

Personellerimizin gerek lezzetler gerekse de söz konusu lezzetleri tarafınıza sunmak konusunda bu sektördeki en başarılı isimlerden biri olduğunu, güler yüzlülüğü ise bir an olsun kenara bırakmadıklarını bilmenizi isteriz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile kadromuzda yer alan personellerimizin profesyonelliği sayesinde bugünkü başarımızı elde ettik. Bunun bilinci ile yolumuza devam ederken sahip olduğumuz bu büyük aileyi korumak adına elimizden geleni yapacağımıza ve siz değerli müşterilerimizi sunmuş olduğumuz lezzetlerden mahrum etmeyeceğimize emin olabilirsiniz.

Günlük olarak taze bir şekilde tadımlarınıza sunduğumuz kokoreç ve midyelerin ilk durağı olurken servis ağımızda genişleme sağlamayı kendimize hedef olarak belirlemekteyiz. Kokoreç ve midye severlere istisnasız olarak ulaşım sağlayabilmek adına sosyal medyada da etkin kullanım sağlamakta, marka değerimizi bilmeyen duymayan kalmasın diye elimizden geleni yapmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar