• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mila Garden

Adres :

Ören Mahallesi Altınyol Caddesi Meto Sitesi Kavşağı No: 136 Burhaniye Balıkesir Balıkesir » Burhaniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Peray Arslan

E-Posta Adresi :

milagardenburhaniye@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 206 91 41

Whatsapp 2:

0 (532) 200 14 90

Whatsapp 3:

0 (532) 206 91 41

Whatsapp 4:

0 (532) 200 14 90

Mila Garden; kendine has tasarımı ve klasik dekoru ile nostaljik bir lokanta havası barındırıyor. Duvarların rengi, sandalye ve masalarının dokusu ile bizi geçmişe bir yolculuğa çıkaran Mila Garden, enfes lezzetleriyle de dikkat çekiyor. Pek çok ailenin uğrak mekanı olan lokantamızda sıcak ve soğuk meşrubat servisimiz vardır. Ayrıca lokanta dışında bahçe ve at çiftliği bölümümüz de mevcuttur.

Balıkesir Burhaniye’de bulunan şubesinde at ve midilli çiftliği de bulunan lokantamızda, pek çok yiyecek ve içecek servisi de bulunmaktadır. Pek çok kebap ve mangal ızgara servisi bulunan lokantamızda hem harika yemeklerimizin tadını çıkarabilir hem de atlara binebilirsiniz. İsterseniz de at ve midilli biniciliği için kendiniz veya çocuklarınız için binicilik eğitimini aynı çatı altında alabilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde ister ailenizle ister arkadaşlarınızla gelmiş olun deneyimli garsonlarımız hemen sizlerle güler yüzle ilgilenecektir.

Genç ve azimli garsonlarımız, deneyimli binicilik ekibimiz ve tecrübeli mutfak ekibi kadromuzla sektörümüzde lider konuma uygun olarak sizlere hizmet sunmaya çalışıyor, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sizlere daha güzel hizmet verebilmek için sosyal medya hesaplarımızdan da geri bildirimlerinizi takip ediyor ve müşteri yorumları ışığında kendimizi yenilemek ve geliştirmek adına somut adımlar atıyoruz. Kaliteli hizmetimiz ve sunduğumuz makul fiyatlarla müşterilerimize güzel hizmet verebilmenin heyecanını yaşıyoruz. Bizi biz yapan, siz kıymetli müşterilerimizsiniz. Balıkesir Burhaniye Restaurant ve Binicilik Kursu ve Merkezi şubemizde siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR