• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Milas Kebap Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Ülkemizin yemek kültüründe kebap ve pidenin ayrı bir yeri vardır. Çok farklı pide ve kebap çeşitleri bulunmaktadır. Türkiye’nin her noktasında farklı farklı ürünler yetişmektedir. Et ve hamur ile bu ürünlerin birleşmesi ile birbirinden lezzetli yemekler ortaya çıkmaktadır. Muğla Milas Kebap Evi olarak sizlere en güzel malzemeleri seçerek menümüzü oluşturuyoruz ve sizlere sunuyoruz. Söz konusu lezzetlerimiz olduğunda sorunsuz bir hizmetin adresi konumundayız.

Muğla, ülkemizin cennet bir köşesidir. Bu muhteşem güzellik lezzetlerimiz ile birleşince daha da güzel olmaktadır. Menümüzde çorba, beyti, Karadeniz pidesi, Adana kebap, lahmacun başta olmak üzere zengin bir menümüz vardır. Patlıcan kebabı, domatesli kebap, Urfa kebap da diğer lezzetlerimizdir.

Hazırladığımız bütün lezzetlerimiz ile bulunduğumuz bölgede en iyi pide salonlarından biri olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bütün malzemelerimiz taze ve mevsimde tüketmeye özen göstermekteyiz. Aynı zamanda güvenilir ve kaliteli hizmet veren yerlerden malzemeler temin edilmektedir.

Malzemeleri alanında uzman ve deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanarak sizlere servis etmekteyiz. Sahip olduğumuz güler yüzlü hizmet anlayışımız ve ustalarımızın maharetleri ile birleşmektedir. Hizmet verdiğimiz bu alanda oldukça iddialı bir konumda yer almaktayız. Bütün lezzetlerimiz uluslararası sağlık standartlarına uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Muğla’ya gelen herkesi salonumuzda görmeyi hedeflemekteyiz. Amacımız önce bütün Muğla daha sonra da Muğla’ya gelen yerli ve yabancı turistlere lezzetlerimizi tattırmaktır. Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için malzemelerin seçiminden servis edilene kadar her adımı çok yakından takip etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR