• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Milas Pati Pet Kuaförü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meryem Cumbul

Sevimli dostlarımız olan hayvanların stili alanında uzman Milas Pati Pet Kuaförü yeni birmilyonnokta.com üyesi. Düzenli olarak kuaföre gidip saç kesimi, tıraş, bakım ve estetik adına küçük dokunuşlar yapmayı hiç unutmayız. Her gidişimizde çok değişip çıkarız. Kırılmış ve yıpranmış saçlarımızı kesip boyarız, cilt bakımından tutun manikür pediküre kadar her şeyi kuaförde yapıp çıkarız. Bunun sonunda hem çok düzenli, güzel hem de daha canlı hissederiz. Çünkü fazlalıklardan kurtulup farklı bir havaya bürünürüz.

Sadece biz insanlar değil diğer canlıların da düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Mesela bitkilerimizi düzenli olarak budamak zorundayız. Aynı şey sevimli ve sadık dostlarımız olan hayvanlar için de geçerlidir. Biz nasıl ki tıraşa veya saç kesimine ihtiyaç duyuyorsak hayvanlar da aynı şekilde fazla tüylerinden veya çok fazla uzamış olan tırnaklarından kurtulma ihtiyacı duyarlar.

Dolayısıyla bu görev biz insanlarda... Çünkü hayvanlar insanlardaki akla ve yaratıcılığa sahip olmadığı için kendi kendini tıraş edip rutin bakımını da yapması olanaksızdır. Sevimli dostlarımızı hayvan stil uzmanlarına götürüp hem rutin bakımlarını yaptırmalı hem de nasıl kendimizde stil oluşturuyorsak onlarda da stil oluşturabiliriz.

Nerde kedimi tıraş etsem veya köpeğime güzel tokalar baksam dediğinizi duyar gibiyiz. Merak etmeyin istediğiniz tarzı yakalayabileceğiniz ve hesaplı bir firma mevcut. Muğla pet kuaförü adlı firmamız ile sizleri ve sevimli dostlarınızı ağırlamaktayız. Adeta bebeğiniz gibi bakıp sevdiğiniz hayvanlara güzel bir stil oluşturmak istiyorsanız bize muhakkak uğrayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR