• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Milenyum Boyasız Göçük Onarım ( Şaşmaz Oto Göçük Tamiri )

Adres :

Şaşmaz Sanayi Sitesi 2556.cad ( Eski 37.sok) No 39 Etimesgut Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şevket Uygur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sasmaz2556cadde@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 935 15 05

ankara etimesgut oto göçük servisi,ankara etimesgut oto göçük ustası,ankara etimesgut oto göçük tamiri,ankara etimesgut oto göçük tamir servisi,

Araç sahiplerinin en çok mustarip oldukları konulardan birisi araçların kaportalarının zarar görmesidir. Kaportalar, araçların dış yüzeyi olup estetiğini gösteren temel alandır. Aynı zamanda herhangi bir darbe, çarpma anında ilk zarar gören yerlerdir. Kaportalarda meydana gelen hasarlar onarılmazsa zaman içinde kalıcı hale gelip performansı da etkileyebilir. Üstelik araç satış sırasında araçların değerini düşüren en teme unsurlar da kaporta sorunlarıdır. Çünkü kişi, doğrudan ilk olarak kaportaya dikkat çeker. Ankara Etimesgut’ta faaliyet gösteren Milenyum Boyasız Göçük Onarım merkezimiz bizler bu alanda uzun zamandır yeni nesil çözümler geliştiriyoruz.

Kaportalar meydana gelen sorunlarda çoğu zaman içe doğru çökük oluşur. Çok sert v keskin bir darbe değilse profesyonel ekip ve profesyonel cihazlarla boyasız olarak göçüğü tamir etmek mümkündür. Bu sayede araçların orijinal boyası korunmuş, boyalı görünmesi engellenmiş olur. Bizler yıllardır bu alanda binlerce araca hizmet verdik ve müşterilerimizin araçlarının değer kaybetmesine mahal vermeden, orijinaline uygun şekilde düzeltmesini yapıyoruz.

Ankara oto servis ve tamirhane sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler önceliği daima müşteri memnuniyetine vererek sizlerin ihtiyaçlarınızı gözetiyoruz. Araçlarınıza en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, hasarlarını en başarılı şekilde ortadan kaldırıyor, ilk günkü haline getiriyoruz. Yenilikçi bir yapıda bulunarak sektördeki bütün gelişmeleri yakından takip ediyor, en modern teknolojiye sahip ekipmanlarla çözüm üretiyoruz. Estetiği uygun fiyatla yakalamayı başarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR