• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Milenyum Mobilya

Adres :

Çobançeşme Mahallesi Eski Tekirdağ Caddesi No: 43 Çorlu/tekirdağ Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Kenar - İlkan Zengin

E-Posta Adresi :

sedatkenar@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 557 23 46

Whatsapp 2:

0 (538) 078 93 92

Milenyum Mobilya olarak Tekirdağ-Çorlu da hizmet vermekte olupmobilyacı,mobilya ustası,mobilya imalatı,kişiye özel mobilya,ücretsiz keşif,yatak odası,genç odası,yemek odası,çocuk odası,mutfak dolabı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR