• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mındız Oto Yol Yardım

Adres :

Sanayi Sitesi Giresun Merkez Giresun » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zühtü Mındız

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 379 80 49

Whatsapp 2:

0 (535) 379 80 49

Giresun yol yardım sektöründe görev almakta olan firmamız en kaliteli ve en profesyonel yol yardım hizmetini sizlere sunmaktadır. Tek bir nokta üzerinden yol yardım hizmetlerini gerçekleştiren firmamız Giresun içerisinde nerede olursanız olun yardımınıza gelmektedir.

Bizleri diğer yol yardım firmalarından ayıran özellik alanımızda deneyime ve profesyonelliğe sahip oluşumuz olmuştur. Uzun yıllardır yol yardım sektöründe hizmet verenler olarak, bizlerden destek alma talebinizi aldığımız an en kısa sürede yol yardım hizmeti vermek için adresinizde olmaktayız. 7/24 yol yardım hizmeti alan ekiplerimiz, size en yakın olan ekibimizi hemen bulunduğunuz konuma yönlendirir. Yol yardım desteğini hangi konuda almak istiyorsanız ekiplerimiz bu işlemler için en uygun ekipman ile kısa sürede adresinizde olur.

Giresun hasarlı araç kurtarma, hasarlı araç çekimi, hasarlı araç kurtarma, hasarlı araç çekimi, yol yardım desteği, lastik değişimi, kış lastiği değişimi ve yaz lastiği değişimi gibi hizmetlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti ilkelerine göre yapılmakta olup hem hızlı hem de güvenilir hizmet sunulmaktadır. Uygun fiyatlılığı da esas alan firmamıza bu konuda güvenilir ve bütçe dostu davrandığından emin olabilirsiniz.

Giresun içerisinde 7/24 yol yardım desteği alabileceğiniz kaliteli ve profesyonel firmalardan biri olarak bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede adresinizde olmak için yola çıkacak ve yerinde lastik değişimi, çekici, oto kurtarma hizmetlerini sunacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR