• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mini Hal Sebze Meyve

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sertan Uzun - Süleyman Batın Türköz

Yalova/ Merkez’ de profesyonel ekibimiz ile birlikte tarladan evinize ve işletmenize günlük, taze ürünleri kapınıza kadar getiren Mini Hal Sebze& Meyve siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Sektöre adım attığımız günden itibaren müşterilerimize doğal, sağlıklı ve güvenilir ürünleri buluşturma adına büyük gayret gösteriyoruz. Sizler sunduğumuz ürünlerin güvenilirliğinden önce bizler emin oluyoruz sonra sizler için raflarımızda yer veriyoruz. Kendimiz ve çocuklarımızın tüketmediği hiçbir ürünü firmamıza koymuyoruz.

Reyonlarımızın temizliği, hijyeni ve düzenine dikkat ederek, hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmıyoruz. Gıda güvenliği standartlarını dikkate alarak yolumuzda sağlam adımlarla devam ediyoruz. Ürünlerimizi tedarik ettiğimiz toptancıları özenle seçerek, yetiştirme koşullarını göz önünde bulundurarak titizlikle değerlendiren firmamız, katkı maddesi içermeyen ve doğal yollarla tezgaha gelen sebze ve meyveleri tercih etmektedir. Her zaman bu hassasiyet ve kararlılık ile yolunda ilerlemektedir.

Yalova alışveriş sektöründe artık ihtiyaçlarınızı haftalık değil günlük olarak karşılayabilmeniz için kapılarını siz değerli müşterilerimize sonuna kadar açmıştır. Birçok farklı ürün yelpazemiz ile müşterilerimize görsel şölen sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda raflarımızda tropik meyvelere de yer veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, aramızda sağlam bağlar oluşturarak tekrar tercih edilir olmayı hedefledik. Aynı zamanda samimiyet ve güvene dayalı ilişkiler kurarak, en kaliteli hizmeti sunmada diğer firmalara fark attık. Evlere ve iş yerine servisimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Korono ( Covid-19) virüsüne karşı bizleri arayın, siparişlerinizi oluşturun ve sağlıklı kalın sloganı ile siz değerli müşterilerimiz için güler yüzlü ekimiz ile sizler için dışarıdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR