• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Minik Nergizler Anaokulu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Nergiz
https://www.facebook.com/pages/Minik-Nergizler-Anaokulu/371608292942955
Okulumuz, MEB bünyesinde açılan 94 öğrenci kapasiteli, bir anaokulu olup;2013-2014 eğitim-öğretim yılı olarak eğitim faaliyetlerine başlamıştır.
Biz Minik Nergizler Anaokulu;NERGİZLER'in yeni filizlenen fidanlarından ilkiyiz.
''Eğitimde tasarruf olmaz'' felsefesini ilke edinmiş olan Minik Nergizler;501m2'si oyun alanı olan 737m2 arsa içerisinde 609,38m2 kullanım alanlı 2 katlı bir mekanda,her katı çocuklarımızın rahat yaşayabileceği şekilde düzenlenmiş,uyku odası,yemekhanesi,oyun odası,top havuzu,oyun bahçesi ile büyüklere bile''ben de çocuk olsaydım''dedirten özelliklere sahiptir.
Okulumuzda sağlıklı,güvenilir sıcak bir ortamın yanı sıra;iyi bir eğitim,psikolojik gözlem ve çeşitli branşlarda özel yetenek dersleri verilmektedir.
Çocuklarımızın kendilerine olan özgüvenlerini kuvvetlendirmek,arkadaş ilişkilerinde girgin,rahat''utangaç ama sıkılgan olmayan''paylaşmayı bilen bireyler olmaları;her konuda sosyalleşebilmeleri hedeflerimiz arasında yer almaktadır.Çocuklara vereceğimiz eğitimden daha öncelikli olanın da bu olduğunu kabul etmek lazım.
Biliyoruz ki;onların önlerinde eğitim için uzun bir yol olacaktır.Bu yolda daha emin adımlarla yürümelerini sağlayarak;köklerimizle dünümüze uzanan dallarımızla gelişen teknolojiye ve çağdaşlığa ayak uyduran;üretken,ne istediğini bilen,sebep sonuç ilişkilerini kurabilen,sorgulayan,araştıran,planlayan,uygulayan bireyler olma yolunda sağlam temellere sahip olmalarını sağlayarak onları yolcu etmek istiyoruz.
Atatürk ''bugünün küçüğü yarının büyüğüdür''demiş.Biz de yarının büyükleri ve bizlerin yarınları olan bu çocuklarımızı,siz velilerimizin de destekleri ile insanlığa yararlı olacak şekilde yetiştireceğimize inanıyoruz.
Minik Nergizler'in mis kokularında buluşmak üzere...

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR