• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Minikk Boncukk Takı Tasarım

Adres :

Beylikdüzü /istanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehtap Günaçtı

E-Posta Adresi :

mseven_86@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 796 16 61

Kadınlar aksesuar kullanmayı çok sever. Günümüzde aksesuar konusunda büyük alternatifler oluşturulmuş durumdadır. Çok değişik seçeneklerle kullanılan takılarda bunlardandır. Şimdiler de her köşe başında birçok takıcı görmek mümkündür. Buralarda farklı farklı takı çeşitleri de mevcuttur. İşletmemiz sizlere takının en güzel halini sunar. İstanbul Beylikdüzü’nde hizmet veren firmamız merkezi bir konumda yer alır. Takılarımız herkesin beğenisini kazanmıştır. İstanbul takı alternatifi konusunda kafanızda karışıklık varsa bizi ziyaret edebilirsiniz. İşletmemiz uzun yıllardır hizmet vermektedir. Takı konusunda her geçen daha fazla seçenekler sunmaktayız.

Kadınlar takı takmaya daha küçücük bir çocukken başlar. Kulağa takılan küpeden sonra bilezikler, künyeler, kolyeler ve daha niceleri ile koca bir takı kutuları vardır. Geçmişten bugüne dek takı takmak artık bir alışkanlık haline gelmiştir. Takı çeşitleri, modelleri değişse de takı kullanımı hep bakidir. Takı zevki çok farklı bir duygudur. Sadece takı satın almakla bitmez. Hangi takıyı nasıl bir kıyafetle takacağınızı düşünüp buna göre bir kombin yapmak gerekir.

Takı ve aksesuar seçimi kıyafet gösterişsiz olsa bile gösteriş yaratabilir. Kullanılan aksesuar kıyafetin kombini kadar önemlidir. Vücut şekliniz, yüz hatlarınız, elbiseniz, boyunuz ve takı seçiminiz sizi tamamlar. Eğer şıklığınıza şıklık katmak istiyorsanız işletmemizdeki naçizane takı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Hem kendinize hem de sevdiklerinize satın alabilirsiniz. Fiyatlarımız da oldukça makuldur. Böylece dilediğiniz ürüne kısa sürede ulaşmanız mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR