• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mira Estetik ve Güzelik Salonu

Adres :

Yaşar Sobutay Bulvarı Kemerağzı Mahallesi Turizmciler Hayat Sitesi 1003 Sokak D1 Kundu Antalya » Aksu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mülkiye Karaçalı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 064 91 50

İnsanlar estetik açıdan güzel görünmek ister bu yüzden de birçok insan günlük hayatta görünüşüne, cildine, bakımına dikkat etmektedir. Fakat günlük hayatta yoğun iş temposu veya hayatın koşuşturmacasın da kendilerine bakım yapacak zamanı bulamaya bilmektedirler. Bu gibi durumlarda hem insanları daha iyi ve güzel hissettirmek hem de rahat ve yorulmadan hizmet almalarını sağlamak için güzellik ve bakım merkezimiz hizmet vermektedir.

Öncelikli amacımız insanların sağlıklı ve kendilerini güzel hissetmelerini sağlamaktır. Kendilerini mutlu eden bir görünüme kavuşturmaktır. Bunu da alanında uzman personellerimiz ve deneyimli elemanlarımızla birlikte yapmaktayız. Antalya da bulanan salonumuzda sizlere hizmet vermekteyiz.

Antalya estetik ve güzellik merkezi ile birçok alanda sizi en iyiye ulaştırmak için hizmet vermekteyiz. Lazer, buz lazer epilasyon çeşitleriyle ve son teknoloji ürünlerimiz ve deneyimli uzman kişilerimizle sorunsuz bir şekilde tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Ayrıca iğneli epilasyon gibi seçeneklerimizde mevcuttur. Bunun yanında isteğe göre uzman kişilerce kaş tasarım, dudak renklendirme gibi işlemlerimizde mevcuttur.

Cildinizin pürüzsüz görünmesi öncelikli amacımız olduğundan cilt bakım, cilt leke tedavisi gibi işlemlerle cildinizi istediğiniz pürüzsüzlüğe kavuşturabilirsiniz. Tırnaklarınız içinse protez tırnak, kalıcı oje işlemleri gibi çeşitli işlemlerimiz mevcuttur. Bunun yanında ne kadar iyi fiziğimiz bile olsa bir türlü gitmeyen selülit problemleri için de selülit tedavisi de mevcuttur. Bunlar haricinde birçok alanda da Antalya da hizmet vermekte olup kaliteli ve güler yüzlü personelimizle salonumuzu hizmetinize sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR