• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Mira Güzellik Alsancak

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nimet Körezlioğlu

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Mira Güzellik Salonu ile kişisel bakım ve güzellik uygulamalarınız için doğru ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Daha güzel olmak her kadının hayalindeki şeyler arasında ilk sırada yer alır. Kadınların güzelliklerine güzellik katmak için yaptıkları pek çok farklı uygulama bulunur. Bu uygulamaların ev ortamında yapılması sınırlı şekilde başarılı olmaktadır. İstenilen seviyede kişisel bakım yapılması ve güzellik sağlanması için profesyonel destek gereklidir. İzmir güzellik merkezi sektöründe faaliyet gösteren merkezimiz ihtiyacınız olan profesyonel destek için kesintisiz olarak çalışmaktadır.

Güzellik merkezimizde çok farklı noktalarda işlem yapılabilmektedir. Cilt bakım işlemleri en çok tercih edilen uygulama seçeneklerimiz içerisinde bulunmaktadır. Ciltte oluşan siyah noktalar, lekelerin temizlenmesi ile birlikte güçsüz ve cansız olan cildin güç kazanması için farklı uygulama seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Daha canlı ve sorunsuz bir cilt isteyen kadınlar bizimle kolay şekilde bu isteklerine kavuşabilir.

Güzellik merkezimizde yapılabilen güzellik uygulamalarından bir tanesi de kalıcı makyajdır. Sürekli olarak güzel ve etkileyici gözükmek isteyen kadınlar için kalıcı makyaj uygulamamız oldukça etkili sonuç vermektedir. Kirpik, dudak ve kaş gibi noktalara uygulanan kalıcı makyaj ile her gün makyaj yapmaya ihtiyaç kalmayacaktır. Derinin altına yapılan renk uygulaması ile uzun süre etkisini koruyan makyaj uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Kadınlar için sunulan hizmet seçeneklerimizden arasında jel tırnak ve kalıcı oje uygulamaları da bulunmaktadır. Yeni uygulama seçeneklerinde bulunan bu iki uygulama sayesinde tırnak bakımınız çok daha kolay olacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR