• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mirabella Güzellik Merkezi

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No: 221 Kat: 1 Daire: 1 ( Türk-iş Tranvay Durağı Karşısı ) Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülay Üstünbaş - Elif Ergül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 112 05 55

Whatsapp 2:

0 (545) 521 09 77

Mirabella Güzellik Merkezi, birmilyonnokta.com üyesi olarak Samsun güzellik merkezi sektöründe hizmet veriyor. Samsun’da birçok rakip firma bulunuyor. Bizi bu rakip firmalardan ayıran ise geniş kapsamlı çalışmalarımızı müşteri odaklı gerçekleştirmemiz oluyor. Güzellik merkezimizde her zaman kaliteli, doğru ve sağlığa uygun çalışmalarla hizmet veriyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını değerlendirerek bu doğrultuda hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Güzellik merkezi alanında pek çok yenilik yapıldı. Bizler de bu yenilikler doğrultusunda değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Salonumuzda öncelikle müşterilerimizle görüşme yapıyoruz. Yaptığımız görüşme doğrultusunda müşteri için uygun işlemi belirliyoruz. Uzman ekibimiz her zaman müşteriye özel hizmet veriyor. Gün içinde bakımlı, canlı ve güzel görünmek için birçok ürün kullanılıyor. Kullanılan ürünler zamanla cildi yoruyor. Bu nedenle kadınlarda kırışıklık, siyah lekeler ve akneler oluşabiliyor. Kullanılan ürünün kalitesine ve kullanım sıklığına göre bu etki artıyor. Bizler kullanılan ürünleri geride bırakarak özel geliştirilmiş cihazlar kullanıyoruz. Doğal görünümlü, sağlıklı bir cilt için ekibimizin verdiği cilt bakımı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Güzellik merkezimizde cilt bakımı, makyaj, kalıcı makyaj, kirpik bakımı, kaş doldurma gibi çeşitli işlemler yapılıyor. Yapılan tüm işlemlerde yüksek kaliteye sahip ürünler kullanılıyor. Uzman kontrolünde yapılan işlemler sağlığa uygun koşullarda tamamlanıyor. Uygun fiyat aralığında yapılan işlemler Samsun'da merkezimizi ön plana çıkarıyor. Sizler de istediğiniz bakım işlemi için merkezimizi güvenle tercih edebilir, verdiğimiz hizmetten güvenle faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR