• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Miracleroses

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre Ramazan Orman

reklam logosu
  • firma fb

Her çiçeğin türüne ve rengine göre bir anlam taşıdığı bilinmektedir. Öyle ki kızgınlıklara, sevgiye, aşka, hüzne, dostluğa ve daha pek çok duyguya karşılık gelen anlamları ile kendilerine özgü dilleri ve karakterleri vardır. Çiçekler vasıtasıyla birine onu sevdiğinizi anlatabilir, bir hastaya şifa dileklerinizi sunabilir ya da bir hatanızdan dolayı karşınızdaki kişiye özür dilediğinizi ifade edebilirsiniz. Bu kadar geniş ve güzel bir yere sahip çiçekleri bizlerde çok seviyoruz. Her konsepte ve kişiye hitap edecek geniş ürün yelpazemiz ile İstanbul çiçek ve hediye sektöründe sizlere Miracleroses olarak en kaliteli hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul’da çiçekçilik anlayışını değiştirme parolası ile çıktığımız yolculuğumuzda, bugün müşterilerimizin beklentilerine en üst seviyede karşılık verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sunduğumuz ürünlerin kalitesi ile farkımızı göstermek ve müşterilerimize mutluluk götürmek için çok çalışıyoruz. Sektörü yakından takip ederek, yaşanan gelişim ve değişimleri ihtiyaca cevap verebilir olma adına bünyemize katıyoruz.

Doğum günlerinde, yıldönümlerinde, açılışlarda, parti ve davetlerde karşınızdaki hangi cinsiyetten ve yaştan olursa olsun, çiçeğin geri çevrilemeyecek bir büyüsü ve birçok düşünceyi içerisinde barındıran derin bir anlamı vardır. Her konsepte uygun ve ihtiyacınız olanı bulabileceğiniz geniş ürün yelpazemiz ve isteğe göre kişiselleştirebilen tasarım ve aranjmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Miracleroses olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat avantajları, isteğe göre cam fanus ve solmayan çiçek seçeneklerimiz ile sevdiklerinize en güzel hediyeyi sunma fırsatı sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR