• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mirzabey Çiğköfte Yalvaç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Koşucu

Girişimci yapımız ve etik ticaret anlayışımız ile Isparta yeme içme ve eğlence sektöründe çiğ köfte salonu olarak hizmet sunan firmamız; bölgemizin en çok bilinen ve en çok rağbet gören çiğ köfte salonudur. Salonumuzda hijyenik ve temiz bir ortamda üretimi yapılarak bayiliğimize getirilen Mirzabey çiğ köftelerini siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Bununla birlikte midye dolma ve tavuk pilav satışı ile de hizmet vermekteyiz.

Mirzabey çiğ köfte etsiz olarak ve el değmeden özel hazırlanmış yoğrulma kazanlarında gıda mühendislerinin kontrolü altında yoğrulmaktadır. Bununla birlikte TSE, HAACP ve diğer tüm gıda güvenliği standartlarına ve mevzuatlara uygun olarak üretimi yapılmaktadır. Bununla birlikte üretimde kullandığımız bulgur, pul biber, nar ekşisi, salça ve baharat gibi tüm malzemeler doğal ve organiktir. Dolayısıyla besin değeri yüksek ve besleyicidir. Bununla birlikte bağışıklık sisteminizi destekler. İsteğinize göre marul ya da lavaş eşliğinde acılı ya da acısız olarak servis yapmaktayız.

Çiğ köfte salonu olarak temel çalışma prensibimiz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde çalışma personelimiz güler yüzlü, çalışkan ve fedakâr kişilerden oluşmaktadır. Çalışma personelimiz arzu ve beklentilerini en kısa sürede tedarik etmektedir. Arzunuza göre siparişlerinizi ev ve iş yerlerinize kadar en kısa sürede servis yapmaktadır. Salonumuz etkinlik, organizasyon ve kutlamalarınız için kilo ile çiğ köfte, midye dolma ve tavuklu pilav siparişi almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR