• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miss Kylie Güzellik Salonu

Adres :

Kazım Karabekir Cad. Sgk Karşısı Tunç İş Merkezi Kat: 4 No: 48 Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mizgin Varşak - Kübra Tosun

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 151 79 33

Whatsapp 2:

0 (541) 442 14 04

Alanında uzman kadrosu ve donanımlı ekipmanları ile kişisel bakım ve güzellik alanındaki ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılayan firmamız Miss Kylie Güzellik Salonu birmilyonnokta.com üyeleri arasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Van güzellik merkezi alanında faaliyet gösteren firmamız sizin için lazer epilasyon, cilt leke bakımı, manikür pedikür işlemleri, ipek kirpik, kırışıklık giderme, kalıcı makyaj, protez tırnak, dövme silme, medikal cilt bakımı, dudak renklendirme ve kirpik lifting uygulaması gibi daha pek hizmeti bir arada sunmaktadır.

Son teknoloji cihazımızla düzenli aralıklarla lazer epilasyon yaparak müşterilerimizin tüy sorunlarını çözüyoruz. Cihazımızın, salonumuzun ve ekipmanlarımızın temizliğini özenle ve düzenli bir şekilde yaparak hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla faydalanmanızı sağlıyoruz.

Kaliteli malzemelerimizle yapmış olduğumuz cilt bakımımız ile akne, siyah nokta, gözenek, yağ bezesi ve kuruluk sorunlarınızı çözüyoruz. Cildinizi derinlemesine temizleyerek gözeneklerinizin daha sıkı hale gelmesini sağlıyoruz. Geçmeyen izleriniz için işlemler yaparak sorunları yok ediyoruz.

El ve ayaklarınız için manikür pedikür yaparak daha bakımlı hale gelmelerini sağlıyoruz. Tercihinize göre protez tırnak yaparak sezonun en trend görünümlerini tırnaklarınıza uyguluyoruz. Kaliteli malzemelerimiz ile işlem yaparak uzun bir süre sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Kirpik lifting ve ipek kirpik uygulamaları yaparak daha güzel bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Kirpiklerinize asla zarar vermeden uygulamalarımızı yapıyoruz. Dudak renklendirme işlemlerimiz ile de daha renkli ve canlı dudaklara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR