• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Missket Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fethiye Özcan

Birmilyonnokta.com ailesinin yepyeni, renkli, eğlenceli, kaliteli ve eşsiz firmasının adı Missket Kafe. İstanbul'un en iyi, en kaliteli, en güvenilir, en lezzetli ev yemekleri yapan firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Ev yemeği denince akla ilk gelen mekân olduğumuzu en baştan belirtmek isteriz. Birbirinden özel ve enfes yemekleri ile firmamız eşi benzeri olmayan bir hizmet sunmaktadır. Dışarıda yemek yemekten sıkıldınız mı? En doğru ve güvenilir adrestesiniz o zaman.

İstanbul ev yemeği, işinin ehli ustaların elinden çıkmış enfes ev yemeklerini, değerli halkımıza takdim etmekten mutluluk duyar. Günümüzde ev yemeği, gerçekten çok değerli ve paha biçilemez bir konumdadır. Anne eli değmiş enfes yemekler yiyince kendimizi adeta ailemiz ile berabermişiz gibi hissederiz. Sizleri aile ortamını ve anne yemeklerini aratmayacak bir mekân olarak davet ediyoruz. Menümüzde içli köfteden sulu yemek çeşitlerine, pasta börekten ızgaraya, sarmadan mezeye, pilav çeşitlerinden çorbalara her türlü yemeği bulabilirsiniz. Zengin menümüz ve eşsiz servisimiz ile farkımızı ve kalitemizi ortaya koymaktayız.

İstanbul'da ev yemeği yapmakta olan gözde firma olarak, müşterilerimizin bizlerden son derece memnun olduğunu belirtmek isteriz. Bu memnuniyeti ve yoğun talep edilmeyi kalitemize borçluyuz. Adeta marka haline gelmiş ev yemeklerimiz ile her eve girip çıkıyoruz ve her damağa göre lezzetler götürüyoruz. Sizler de oturduğunuz yerden ev yemeklerimizi sipariş edebilir veya mekânımıza gelip anlık yemek yiyebilirsiniz.

Enfes yemeklerimizi yemek veya aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte güzel bir masada, güzel bir yemekte buluşmak istiyorsanız hemen arayıp rezervasyon yaptırın deriz. Damak tadınıza uygun yemeklerimizi sevdiklerinize de tattırmak istemez misiniz?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR