• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mizaç Psikoloji

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil Koçabıyık

  • firma fb
  • firma instagram

Mizaç Psikoloji olarak sürekli kendimizi geliştirme hedefiyle çıktığımız yolda emin adımlarla ilerleyişimiz sürdürüyoruz. Danışanlarımızın yaşam standartlarının daha yukarılara çekme adına özveriyle çalışıyoruz. Kısa sürede bölgemizde büyük bir eksiği gidererek en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen danışmanlık merkezi haline gelmiş bulunuyoruz. Ardımızda bıraktığımız yüzlerce mutlu danışan profilini her geçen gün genişletsek de başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve daha kalitelisini ortaya koymayı hedefliyoruz.

Eskişehir danışmanlık alanında danışan memnuniyetini önemsiyoruz. Danışanlarımızı merkezimizin en değerli parçaları ve asıl sahipleri olarak görüyor, onlarla birlikte büyümeyi ve yol almayı esas alıyoruz. İhtiyaçlarını, isteklerini bilimsel yöntemler ve akademik çalışmalar eşliğinde belirliyor, tam zamanında gerekli çözümleri hayata geçirmekten çekinmiyoruz. Sonuç odaklı çalışmalarımız ile severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimizde danışanlarımızın ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sağlıyoruz.

Danışmanlık merkezi olarak her biri alanında eğitimli, donanımlı, özverili bir kadroya sahibiz. Yılların deneyimine, bilgi birikimi ve tecrübesine sahip olan personellerimiz geçmiş başarılarından esinlenerek geleceğe emin adımlarla yürümekte, dinamik yapılarını ve heyecanlarını korumayı başarmaktadırlar. Bu sayede alanımızla alakalı gelişmeleri, yeni teori ve metotları yakından izliyor, akademik çalışmaları takip ediyor ve oldukça hızlı biçimde başarıyla sistemimize entegre ediyoruz. Etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeksizin depresyon, algı bozukluğu, ilişki, panik atak, kaygı terapi danışmanlığı ve çok daha fazlasını yerine getiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR