• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mk Tohumculuk

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Kandemir - İbrahim Orman

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Girişimci yapımız ve etik ticari anlayışımız ile Nevşehir tarım ve hayvancılık sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; müşterilerimizin talep ettikleri özelliklerdeki patates tohumu tedarikini sağlamak amacı ile kurulmuştur. Firma olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin taleplerine uygun çözüm önerileri getirerek beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimize sadece tohum temini değil aynı zamanda profesyonel anlamda üretim desteği de vermekteyiz. Dolayısıyla yerli ve milli ürün anlayışı ile patates tohumu tedariki konusunda ülkemiz tarımına destek vermek öncelikli hedefimizdir.

Firma olarak sistemli ve planlı çalışma, güvenilirlik, dürüstlük, nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışı temel çalışma ilkelerimizdir. Bu ilkelerimiz ekseninde projelerimizi eksiksiz ve zamanında gerçekleştirerek müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen gayreti sarf etmekteyiz. Ayrıca tedarikçilerimizin patates tohumu konusundaki gereksinimlerini maksimum düzeyde karşılayarak ülkemizi ithalatçı değil ihracatçı konumuna taşımak öncelikli hedefimizdir.

Firmamızın kalite politikasını müşteri memnuniyeti merkezli ticaret anlayışımız şekillendirmektedir. Bu anlayışımız ekseninde üreticilerimizin talepleri doğrultusunda patates tohumu üretimi yapmaktayız. Üretimini yaptığımız tohumlar; patates yetiştiriciliğinde sektörün ihtiyacı olan kaliteli ve nitelikli patates tohumluğu ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız tamamen kendi öz kaynaklarına sahip olarak üreticilerimize destek hizmeti vermektedir.

Firmamız insan sağlığına, toplumsal değerlere ve toplumsal ihtiyaçlara önem veren bir anlayışa sahiptir. Bu anlayışımız ekseninde faaliyet alanımızdaki her türlü tarımsal ve teknolojik gelişmeyi yakından takip etmekte ve biz de uygulamaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar