• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mmt Tattoo Stüdyo

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

By Mehmet


Biz Kimiz?

MMT Tattoo Stüdio Ankaralılara dövme,piercing ve kalıcı makyaj sanat dallarında 12 yılı aşkın bir süredir başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.Hijyenik bir ortama sahip olan studyomuzda tüm malzemeler steril olup istenilen işçiliğin garantisi verilmektedir.Dövme ,piercing ve kalıcı makyaj uygulaması isteyen herkezi gönül rahatlığıyla studyomuza bekliyoruz.

ÇALISMA STUDIOLARIMIZ2001 2006 KIZILAY POYRAZ TATTOO2007 MEMOLİ TATTOO
2008 MARMARIS2009 MB LİNE TATTOO2009-2013 MMT TATTOO-LİLA TATTOO-KARANFİL TATTOO
STÜDİOLARIMIZDA PERSONEL YOGUN OLDUGUNDAN DOLAYIMÜŞTERİLERIMLE BİREBİR GÖRÜSME YAPMAKTAYIM DİGER SUBELERDEKI ARKADASLAR İLGİLİDİR BANA ULASMANIZI SAGLARLAR MERKEZ OLAN DÜNYA BAZAR MMT TATTOO DA OLMAKTAYIM
ULASİM MEMET:0507 951 73 84
DÖVME BAKIMI
DÖVMENİN UYGULANDIĞI BÖLGEYE ILK IKI GUN KESINLIKLE SU DEYMEMESİ GEREKLİDİR IKI GUN SONRA SUYA GIRERKEN ILK BIR HAFTA VAZELIN SÜRÜP GİRİLMESI GEREKIYOR MAVİ BEPANTHEN MERHEM ILE ON GUN İKİ SAAT ARAYLA COK AZ SÜRÜLÜP İYİCE YEDIRILMESI GEREKIYOR KABUKLAR KESINLIKLE SOYULMAYIP BİR HAFTA GUNES ISIGINA MARUZ KALMAMALIDIR NOT DÖVME YAPIMINDAN BIR AY SONRA ÜCRETSİZ RUTUS YAPILMAKTADIR.

Dövme uygulamasındaen önemli konudezenfeksiyon ve hijyendir.Eğer olması gereken dezenfeksiyon sağlanmazsa çeşitli enfeksiyonlar yaşanabilir. Bu konuda dövme sanatçısının hassasiyeti en önemli konudur. Dezenfeksiyon kurallarına dikkat edilerek yapılmış birdövmede enfeksiyonoluşması neredeyse imkansızdır. Ve kesinlikle sağlık sorunları yaratmaz. Tam hijyen için sanatçı müşterisini şablon için hazırlamadan önce ellerini mutlaka yıkamalıdır. Tek kullanımlık eldivenler kullanılmalıdır. Eldivenler dövmenin her aşamasında değiştirilmelidir.Dövme uygulamasındaen önemli konudezenfeksiyon ve hijyendir.Eğer olması gereken dezenfeksiyon sağlanmazsa çeşitli enfeksiyonlar yaşanabilir. Bu konuda dövme sanatçısının hassasiyeti en önemli konudur. Dezenfeksiyon kurallarına dikkat edilerek yapılmış birdövmede enfeksiyonoluşması neredeyse imkansızdır. Ve kesinlikle sağlık sorunları yaratmaz. Tam hijyen için sanatçı müşterisini şablon için hazırlamadan önceellerini mutlaka yıkamalıdır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar