• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Modern Oto Lastik

Adres :

Ermenek Mahallesi 10. Cadde No: 179 Muratpaşa/antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hidayet Kırıt

E-Posta Adresi :

hidayet.krt@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 410 09 07

Whatsapp 2:

0 (534) 410 09 07

Modern Oto Lastik

Oto lastik, oto lastik servisi, lastik tamiri, ve 7/24 yol yardım olarak Antalya Muratpaşa da hizmet vermekteyiz.

Modern Oto Lastik olarak en fazla önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti olmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmeti alması ve sorunlarınızın çözülmesi konusunda çok hassas davranan firmamız bu nedenle çok ilgi görmektedir. Ayrıca bu başarılı hizmetlerin uygun fiyatlar ile size sunulması da önemli bir amacımız olmaktadır. Sektörde çok fazla ilgi gören firmamız fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile her zaman fark yaratabilmiştir.

İnsanın merkezde olduğu hizmet anlayışımız müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmaktadır.Çalışmakta olduğumuz bütün personelin hak etmiş olduğu değeri kazanabilmesi için çaba göstermekteyiz. Böylece bir ailenin samimiyeti ve güveniyle kaliteli işler çıkartmaktayız.Ayrıca, çalışanlarımıza müşterilerimiz için sabırlı, saygılı ve sevgili olmaları konusunda uyarıda bulunmakta ve hizmetlerimizin aile ortamı eşliğinde gerçekleşmesine dikkat etmekteyiz.

Ortak değerlerimize sahip çıkmakta ve ülkemizi kalkındırmak adına sürekli olarak üretim faaliyetleri içerisinde yer almaktayız. Kaliteyi kaybetmeden ve güvenilir olma sorunu yaşamadan hizmetlerimizi sunmakta ve bünyemizde yer alan çalışan kadromuzun da tüm haklarını en güvenli şekilde korumaya özen göstermekteyiz. İnsan ilişkilerinde başarılı, saygılı ve hoşgörülü olmayı amaçlayanModern Oto Lastik, maddi ve manevi değerlere son derece önem vermektedir. Hizmetlerimizde dürüstlük ve doğruluk ilkelerine yer veren firmamız, aynı zamanda da kaliteli işlemleri sağlamak amacı ile gelişmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR