• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mola Közde Kahveci Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hanefi Erdoğmuş

Bir günü oluşturan yirmi dört saat içerisine birçok işimizi sığdırıyoruz. Bunlar: okula, işe gitmek, günlük işlerimizi halletmek, yemek yemek, alışveriş yapmak, sevdiklerimizle buluşmak gibi rutin aktivitelerden oluşuyor. Bu denli yoğunluğun içinde sevdiklerimize ayırdığımız kısıtlı zamanı en iyi şekilde değerlendirmek ve bu kısıtlı da olsa zamandan en yüksek verimi almayı istemek hepimiz için çok doğaldır. İşte bu noktada sizlere en iyi hizmeti, en kısa sürede en kaliteli ve lezzetli çeşitlerimiz ve deneyimli, ilgili, çalışkan, güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile sunuyoruz.

İstanbul yeme içme ve eğlence sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri siz değerli müşterilerimizin beklentilerine yönelik en doğru adımları atmaktan hiçbir zaman çekinmedik ve de çekinmeyeceğiz. Siz değerli müşterilerimizle aramızda karşılıklı güven ilişkisinin kurulabilmesi, sizlerden olumlu geri dönüşler alabilmek ve tercih edilmeye devam etmek işletmemizin her zaman en önemli önceliği olmuştur ve olmaya devam edecektir. Sizler de bu kısıtlı vaktinizi en iyi şekilde ve en doğru mekânda, her zevke ve damak tadına hitap eden çeşitlerimizi deneyerek değerlendirmek isterseniz en kısa zamanda işletmemize bekliyoruz.

Sizler için sürekli olarak çağın gerekleri, değişimleri ve yeniliklerini en yakından takip eden, her biri birbirinden deneyimli, tecrübeli, ilgili, çalışkan ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile çalışıyor ve yeniliklere ayak uyduruyoruz. Sizleri de en uygun fiyatlı, kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilmek için işletmemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR