• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mondy Kuaför

Adres :

Ataköy 11. Kısım Menekşe Blok A Kapısı Ataköy Bulvarı Bakırköy İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Yavuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

okn-yvz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 617 21 95

Whatsapp 2:

0 (532) 617 21 95

Güzellik merkezi olarak saç tasarımı ve kişisel bakım alanlarında profesyonel şekilde sizlere hizmetler sunmakta ve gerekli çalışmaları yapmaktayız. Özellikle profesyonel saç tasarımı ve bakımı konusunda uzman ekibimiz ile oldukça başarılı çalışmalar yapmaktayız. Günlük saç şekillendirmesi ve bakımı yanında özel günleriniz için ihtiyaç duyacağınız saç tasarımını en başarılı şekilde yaparak sizlere sunabilmekteyiz.

Konusunda uzman olan ve yıllardır bu alanda çalışmalar yapan güzellik merkezimiz ve deneyimli ekibimiz ile saç tasarımı yanında saç bakımı ve kişisel bakım ile makyaj konusunda da profesyonel hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz. Özellikle alanında uzman olan firmamız en başarılı çalışmaları ile özel günlerdeki saç tasarımları ile sizlere ihtiyaç duyduğunuz görünümü kazandırabilmektedir.

İstanbul güzellik merkezi olarak saç tasarımı yanında makyaj ve kişisel bakım işlemlerinde de profesyonel hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz. Özellikle saç bakımında en etkili yöntemlerin ve ürünlerin kullanımı ile sorunsuz bir şekilde saçlarınızın bakımının yapılması ve çok sağlıklı görünüme kavuşması sağlanmaktadır. Saç bakımında uzman ekibimiz ile sizlere bu alandaki en etkili çalışmaları sunabilmekteyiz.

Saç tasarımı ve bakımı ile beraber makyaj ve yüz ile cilt bakımlarında da uzman ekibimiz profesyonel çalışmalar yapmaktadır. Özenle yapılan çalışmalarda sizlerin çok daha güzel görünmesi için en başarılı makyaj stillerini uygulamakta ve cilt bakımınızı en iyi şekilde yapmaktadırlar. Alanında uzman olan ve yıllardır bu alanda çalışmalar yürüten güzellik merkezimiz çalışmalarını sürdürmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR