• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Montessori Çocuk Oyun Cafe Kırklareli Lüleburgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşenur Gölce

Montessori Çocuk Oyun Cafe Kırklareli Lüleburgaz, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veriyor. Bizler ekibimizle birlikte çocuklar için hizmet vermekteyiz. Çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesini sağlarken onların güvenliğini koruyoruz. Ebeveynler olarak çocuklarınızı oyun kafemize güvenle emanet edebilirsiniz. Tamamen çocuklara yönelik tasarlanan kafemizde tecrübe sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz. Bizler çalışmalarımıza gerekli özeni gösteriyor, ebeveynlerin verdiğimiz hizmetten memnun kalmasını sağlıyoruz.

Bilgi ve birikim sahibi kadromuzla çocuklara yönelik hareket ediyoruz. Kırklareli eğlence sektöründe kurduğumuz kafemizde çocuklara yönelik tasarıma yer veriyoruz. Çocukların çeşitli oyunlarla keyifli vakit geçirmesini sağlıyoruz. Kafemizde farklı yaş gruplarına ait oyunlar bulunuyor. Oyun parkımızda alınan güvenlik önlemleri sayesinde çocuklar herhangi bir zarar söz konusu olmadan oyun oynayabiliyor. Lüleburgaz’ın ilk ve tek adresi olan kafemizde çocuklar sadece eğlenceli vakit geçirmiyor. Burada vakit geçiren çocuklar el becerisini geliştirme imkanı buluyor.

Kafemizde sadece oyun oynanmıyor. Tam donanımlı kafemizde çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu etkinlikler sayesinde çocukların sosyal ilişkileri de olumlu etkileniyor. Kafemizde belirli zamanlarda mutfak etkinlikleri yapılıyor. Burada çocuğunuz mutfakta zaman geçirmeyi öğreniyor. Çocuklarınız için hizmet vermekte olan kafemizde çocukların sağlığı için uygun tarifler uygulanıyor. Çocuğunuz kafede vakit geçirirken sizler de onunla vakit geçirebilirsiniz. Haftanın her günü hizmet vermekte olan kafemiz sabah saat 10:00’da açılıyor. 24:00’da ise kafemiz kapanıyor. Sizler de vermiş olduğumuz hizmetlerden güvenle faydalanabilir ve çocuğunuzu kafemize emanet edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR