• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mor Psikoloji

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzman Klinik Psikolog Ayşe Kuzu

Mor psikoloji danışmanlık merkezimiz sizler için zeka testlerinden aile çift terapisine kadar pek çok konuda ihtiyacınız olan hizmeti sunmaya devam etmektedir. Burdur merkezde hizmetlerini sürdüren firmamız diğer danışmanlık merkezleri içerisinde adından söz ettirebilen bir firma olma yolunda ilerlemektedir. Uzman psikologlarımız eşliğinde sizler için doğru ve kaliteli bir terapi gerçekleştirmeyi umut etmekteyiz. Her zaman öncüsü olduğumuz hizmetlerde müşterilerimize aradıkları hizmeti en kaliteli şekilde sunmanın yollarını aramaktayız ve bu konuda kendimizi geliştirmekteyiz.

Güncel uygulamalardan geleneksel terapi yöntemlerine kadar pek çok konuda doğru, güvenilir, saygın hizmetlerin en doğru adresi olmayı planlıyoruz. Burdur sağlık olarak sağlık sektöründe öne çıkan, beğenilen ve sevilen bir danışmanlık merkezi olduğumuzu iddia etmekteyiz. Konuşma terapisi danışmanlığı, çocuk dikkat terapisi, öykü algılama testleri gibi danışmanlık sektöründe aklınıza gelebilecek pek çok konuda hizmet sunmaktayız.

Yenilikçi anlayışın hakim olduğu firmamız sizler için sunduğu hizmetlerinin kalitesini her geçen gün daha da arttırmak için elinden geleni yapmış ve yapmaya da devam etmektedir. Güler yüzlü hizmet danışmanlığımızla bizler sizler için geniş bir yelpazede çalışmaktayız. Sizler de firmamızın farkını yakından tanımak için ger türlü danışmanlık hizmetleri ihtiyacınızda kapımızı çalabilirsiniz. Doğru hizmeti sunmanın çok da önemli olduğu günümüz teknoloji ve hız çağında aradığınız yeniliklerin de merkezi olmaya çalışmaktayız. Bizlere ulaşmanız çok kolay. Telefon numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler