• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mr. Bubble

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sabahattin Çelik

Araçların bakım ve onarımda en yetkin ve kaliteli hizmeti sunan Mr. Bubble oto yıkama firmamız birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

Ulaşım çağında olduğumuz için artık neredeyse her evde bir araba mevcuttur. Araçlarımız sadece basit bir ulaşım vasıtası değildir. Aynı zamanda içlerinde insan canı taşımaktadırlar. Bu durumda araçlarda daha dikkatli olmayı ve düzenli bakım yaptırmayı gerektirmektedir.

Bir aracın kişisel bakımı düzenli yapılmadığı takdirde araçta sıkıntılar meydana gelmektedir. Bu durumda telafisi mümkün olmayan hasarlara sebebiyet vermektedir. Araçların mekanik bakımlarının yanı sıra iç ve dış bakımları da çok önemlidir. Araç temizliği diğer birçok cihaza göre zordur. Alanının dar olması ve içerideki malzemelerin sabit olması araç temizliğini zorlaştırmaktadır. Bu noktada Mr. Bubble oto yıkama olarak biz devreye girmekteyiz. Araçların alanlarının dar olması, iç dizaynlarının detaylı temizliği zorlaştırması bizler gibi deneyimli ve işinde usta oto yıkamalar için zor değildir. Detaylı oto yıkama işlemleri devamlı yaptığımız işlemler olduğu için müşterilerimiz için araç iç ve dış yıkamasını en titiz şekilde gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul otomotiv olarak, araçların ihtiyaç duyacağı pasta cila, seramik kaplama, boya koruma işlemleri gibi işlemler de yapmaktayız. Araçlarınızın detaylı bakım ve temizliği için deneyimli ve alanında uzman olan oto yıkama merkezimize gelerek bütün avantajlardan faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti garantili en iyi oto yıkama hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR