• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mrt Kuaför Ekipmanları

Adres :

Yunus Emre Mahallesi 4195 Sokak No: 6 Karabağlar İzmir İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Çayır

E-Posta Adresi :

muratcayirr@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 575 09 02

Whatsapp 2:

0 (532) 721 73 84

Whatsapp 3:

0 (553) 575 09 02

Whatsapp 4:

0 (532) 721 73 84

Mrt Kuaför Ekipmanları

MRT Kuaför Ekipmanları & Berber Malzemeleri İmalatı İzmir-Karabağlar da hizmet vermekteyiz. Ayrıca ikinci el ve SIFIR berber koltuğu, kuaför koltuğu, bekleme koltuğu, berber malzemeleri, çocuk tezgahları, vb. hizmetlerimin yanı sıra, Arıza bakım, Döşeme değişimi ve yedek parça hizmetimizde vardır.

İzmir içi İkinci El berber ve kuaför malzemeleriniz gün içinde nakit alınır. 05535750902
Eski’yi getir Yeni’yi götür kampanyamız vardır. Eski koltuklarınızı alıp SIFIR hidrolikli koltukla değiştiriyoruz.
Fiyat seçeneklerimizde bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için farklılık sunabilmek adına çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan farklı ürünleri sizlere sunuyoruz. Böylece istenilen her hizmeti en verimli şekilde satın almayı mümkün kılan ürünleri siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.
Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR