• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mt Mobilya Tasarım Mimarlık Dekorasyon

Adres :

Dumlupınar Mahallesi Adagül Sokak Saray Apt No: 15/b Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Tanrıverdi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mtanriverdi71@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 724 82 20

Whatsapp 2:

0 (533) 724 82 20

Mt Mobilya Tasarım İmalat Dekorasyon olarak alanında kaliteli ve uzman kadromuzla siz müşterilerimizinmobilya imalatı,mobilya tasarımı,mobilya dekorasyon,tv ünitesi,vestiyer,yüklük,yatak odası,yemek odası,çocuk odası, tadilat, yapı dekorasyon,laminant parke ,asma tavan ,gergi tavan ,duvar kağıdı gibi işlerinde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Seçkin projeler gerçekleştirmek üzere yola çıkmış olan firmamız, bireylerin memnuniyetini kazanacak bir hizmet üretmeyi misyon olarak belirlemiştir.Mobilya sektöründe faaliyet göstermekte olan çok sayıda firmadan bizi ayıran temel noktalardan biri, faaliyetlerimizi gerçekleştirmek amacıyla kullanmış olduğumuz malzemenin kaliteli olması ve faaliyet sırasında sosyal ve çevresel unsurlara zarar verilmemesidir. Müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak adına firmamız tarafından hizmetin zamanında tamamlanmış olmasına da özel önem verilmektedir. Bu açıdan temel odak noktamızın müşteri memnuniyeti olduğunu, bunu kazanmak adına müşterilerimizin taleplerinin hizmet sunumunda dikkate alındığını ve çözüm odaklı bir yaklaşımın benimsendiğini ifade etmek isteriz. Bu anlayışımız faaliyet alanımızda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm aşamalar ve muhataplarımız için geçerlidir.

Mt Mobilya Tasarım İmalat Dekorasyonsektöründe gerçekleştirmiş olduğu tüm faaliyetleri kurumsal bir yapının çatısı altında sunmaktadır. Firmamızın tüm faaliyet aşamalarında profesyonelliğin temin edilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için kalite standartları tüm süreci içine alacak şekilde belirlenmiştir. Tüm çalışanlarımız kaliteli faaliyet sürecinin bir parçası kabul edilmekte ve her çalışan bu anlamda sorumluluk üstlenerek inisiyatif kullanmaktadır. Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir. Firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR