• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mtg Parke

Adres :

İstiklal Mahallesi Evliyaoğlu Sokak Malatya » Battalgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orkun Gürenekli

E-Posta Adresi :

nilgurenekli@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 686 17 44

Malatya hizmet sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam eden firmamız farkını kalitesi ve başarısı ile yansıtmaya devam ediyor. Hizmetlerimizi doğru adımlar atarak gerçekleştiriyoruz, başarıya doğru hızla yürüyoruz. Uzun yıllardan beri gerçekleştirmiş olduğumuz parke hizmetlerimiz sayesinde mevcut şehrimizde tanınmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Şimdiye kadar onlarca hatta yüzlerce müşterimizin evini daha şık ve daha konforlu hale getirdik. Tamamen müşteri odaklı hizmetler ile yer aldığımız sektörün lideri olmak için yoğun şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Müşteri memnuniyetini ve müşteri talebini eşit düzeyde önemseyerek kalitemizi koruyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızdan hiçbir şekilde ödün vermeyerek başarımıza başarı katıyoruz. Beton zeminlerin soğukluğunu ahşap parkenin sıcaklığı ile kırarak daha modern bir görüntü elde ediyoruz. Nezih ve şık tasarımlarımızı her geçen gün çeşitlendirerek siz değerli müşterilerimizin taleplerine dönüş sağlıyoruz. Tabiatın muhteşem olanaklarını sonuna kadar değerlendirerek desen desen, renk renk parkeler döşüyoruz. Gerek evinizde, gerek iş yerinizde, gerek ofisiniz veya dilediğiniz bütün mekanlarda profesyonel parke döşeme hizmeti veriyoruz.

Firmamızın hizmetleri profesyonel ekibimiz tarafından kusursuzluk ilkesi benimsenerek verilmektedir. Sıfır hata ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden memnun kalacağınıza son derece eminiz. Dünya standartlarında ki parke kalitesine uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürdüğümüz için hiçbir sorunla karşı karşıya kalmayacağınızın garantisini veriyoruz. Yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip edip birebir şekilde işimizde uygulayarak daha başarılı neticeler elde etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi müşterilerimiz için devam ettiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR