• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mualla Müslüm Çiftliği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Müslüm Tokatlı

Antalya yeme içme ve eğlence piyasasında turistik bir bölge olmasının avantajını yerli ve yabancı tüm müşterilerimize sunuyoruz. Eski zamanlarda köy hayatını yaşayan insanlar bağda bahçede ne yetiştiriyorsa onu biçip onunla besleniyordu ancak günümüzde bunu yapamıyoruz. Hızlı ve meşgul şehir yaşantısı insanları hazır tüketime yönlendirdi, beslenme alışkanlığı bozuldu fakat hala bu şekilde devam ediyoruz.

Mualla Müslüm Çiftliği olarak bu duruma el koyuyoruz ve temel beslenme gıdaları olarak süt ve yumurta satışlarımızla müşterilerimizi özlem duyulan doğal ürünlere kavuşturuyoruz. Çiftliğimizden sipariş vereceğiniz gezen tavuk yumurtası ve günlük taze süt ile günlük ihtiyacınız olan protein ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Ayrıca natürel sütümüzden mayalayacağınız yoğurt ve kaymağından yapacağınız tereyağlarla daha fazla doğal ürün elde edebilirsiniz. Çocuklarınızın gelişiminin bir numaralı destekçisi natürel sütümüz ve ondan üreteceğiniz yeni süt ürünleri ile şehir içinde pastoral bir yaşam sürmenizi mümkün hale getiriyoruz.

Doğal beslenme sağlık açısından çok büyük öneme sahip olduğu için azami surette dikkat etmelisiniz ve bizim doğal ürünlerimizi tercih etmelisiniz. Süt ve yumurtada bolca bulunan protein güne zinde başlamak ve vücudun direncini koruyan, acıkmanızı geciktiren ve yoğun tempoda çalışıyorsanız uzun süre sizi ayakta tutabilen organik bir bileşendir. Organik bir şekilde üretimi yapılan ürünlerimiz sayesinde özellikle çocuklarınızın gelişimi başta olmak üzere ailenizin tüm bireyleri bu doğallıktan sağlık açısından nasibinizi alacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR