• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Muğla Vinç ve Oto Kurtarma

Adres :

Muğla Küçük Sanayi Sitesi 2. Blok No: 41 Muğla » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Gölcük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 607 01 48

Muğla Vinç Ve Oto Kurtarma firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Oto kurtarma firmaları ne kadar önemsenmese de zor durumlarda kalındığında önemi çok büyük bir şekilde hissedilmektedir. Özellikle de günlük hayatında özel araç kullanan kişiler için çok büyük bir önem arz etmektedir. Kullandığınız aracınız ne kadar iyi olsa bile size ne zaman sorun çıkaracağını veya ne zaman başınıza şanssızlık gelebileceğini bilemezsiniz.

Muğla yol yardım sektöründe hizmet veren Muğla Vinç Ve Oto Kurtarma firması olarak size yol yardım desteği sağlamaktayız. Çeşitli sebeplerden dolayı aracınızın size sorun çıkardığı durumlarda hemen ve hızlı bir şekilde hizmette bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst bir şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız. Oto kurtarma konu çok basit gibi görünse de çok karışık ve zor bir durumdur. Yaptığımız işte size sizin güvenliğinizin ve araç güvenliğini sağlamak ve herhangi bir ikinci zararı önlemek için işinde usta, çalışkan ve deneyimli çalışanlar ile çalışmaktayız.

Aynı zamanda firmamız size oto kurtarmanın yanında araçlı vinç sistemi de sağlamaktadır. Herhangi bir inşa durumundaki binalara da hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti için sert bir hizmet politikası da hizmetlerimize uygulamaktayız. Hizmetimizden faydalanmak ve zor durumlarınızı kolaya çevirmek için bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR