• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat Et Kadeş Sucukları

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Kesen

Murat Et Kadeş Sucukları olarak biz, müşterilerimizi en sağlıklı et ve et ürünleriyle buluşturmak adına hizmet vermekteyiz. Et ve et ürünleri konusunda bilgili ve tecrübeli kasaplarımızla yürüttüğümüz çalışmalarımız neticesinde sağlıklı ürünlerle hizmet anlayışımızı geliştirmekteyiz. Sektör içerisinde en güvenilir et ve et ürünlerini sunmak konusundaki iddialarımızla kaliteli bir hizmet sağlamaktayız. Bu noktada dışarıdan herhangi bir yabancı madde koymadan ürettiğimiz ve satışa sunduğumuz sucuklarımızın yanı sıra pastırma ve köfte gibi ürünleri de sağlık standartları baz alınarak tarafımızca hazırlanmaktadır. Çorum Alışveriş sektörü içerisinde et ve et ürünleri ile öne çıkan firmamız, sunduğu hizmetlerle birlikte müşterilere güven duygusu aşılamaktadır.

Kalite anlayışı çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde müşterilerimizin sağlığını da doğrudan önemsemekteyiz. Böylece et ve et ürünleri özenle hazırlayarak raflara yerleştirmekteyiz. Ürünlerimiz büyük bir dikkat ile hazırlanırken Müslüman vatandaşlarımız için İslamî usuller dikkate alınarak et kesimlerini gerçekleştirme ve helal damgalı etlerle satışlarımızı sağlamaktayız. Aynı zamanda şeffaflık içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımız neticesinde müşterilerimize hazırladığımız kaliteli ürünlerle güvenli alışverişi Murat Et Kadeş Sucukları olarak mümkün kılmaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz ve müşterilerimize sunduğumuz hizmet anlayışımız içerisinde toplu satışlara da imkan tanımaktayız. Bu sayede talep ettiğiniz et ve et ürünlerini daha uygun fiyatlara edinebilirsiniz. Murat Et Kadeş Sucukları olarak, geliştirdiğimiz bu kaliteli hizmetlerle her daim müşteri odaklı olup müşterilerin memnuniyetini sağlama gayesi ile çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR