• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat Zemin Market

Adres :

İncirköy Mahallesi Köyönü Caddesi No: 75 Beykoz İstanbul İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Yılmazer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muratzeminmarket@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 925 15 13

Whatsapp 2:

0 (530) 925 15 13

Murat Zemin Market firması olarak İstanbul-Beykoz da hizmet vermekteyiz.

Başarının tesadüf ile değil çalışma ile kazanıldığını bilen, alanında uzman kadromuz her müşterinin memnuniyetini sağlayabilmek için bütün uygulamalarda oto kontrol sistemini devreye sokmaktadır.Modernçağın gereği olarak ortaya çıkmakta olan tüm denetleme sistemleri şeffaf bir şekilde firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Bu şekilde firma çalışanlarının çalışma şartlarını her zaman için en üst seviyelere taşımakta olan ekibimiz aynı zamanda üretim ve hizmet kalitesini de standartların üstüne çıkartmak için çaba göstermektedir.

Sektörde parmakla gösterilen bir firma olmanın vermiş olduğu mesuliyeti kaldırabilmek için her zaman en iyi ve en güzeli araştırmaktayız. Şu ana kadar ortaya koymuş olduğumuz pek çok hizmet ve ürünle beraber takdiri hak etmiş olsak da daha geniş ve mutlu bir müşteri topluluğu için bugünkü durumumuzu yeterli bulmamaktayız.

Bu sebeple kendimize misyon olarak en iyiyi en ekonomik şekilde ve doğru yöntemlerle müşterilerimize sunmayı belirledik.Bunu sağlarken etik ilkelerden ve ahlaki değerlerden zerre kadar taviz vermemek gerektiğinin bilincindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR