• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Muratpaşa Veteriner Kliniği - Muratpaşa Alo Veteriner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Melike Yazısever

reklam logosu
  • firma instagram

birmilyonnokta.com üyesi Muratpaşa Veteriner Kliniği olarak veteriner hekimlik hizmetlerimiz bulunmaktadır. Evcil hayvanlarınızın bakımlarını ve de tedavilerini uygulamaktayız. Uzman bilgi birikimimizle hayvanlarınıza en kaliteli sağlık hizmetini sunmaktayız. Tüm sağlık ve mevzuat prosedürlerine uygun olan kliniğimiz sizi memnun edecek kalitededir. Evcil dostlarınızı gönül rahatlığıyla bizim ellerimize emanet edebilirsiniz. Kliniğimiz hem ağır yaralanmalar veya ameliyatlar için hem de ufak sağlık problemleri ve de kontrolleri için gerekli donanıma sahiptir. Ayrıca tüm steril ortam kurallarını uygulayarak hijyen konusunda ne kadar hassas olduğumuzu da göstermekteyiz.

Antalya evcil hayvan sahipleri bizi ve kliniğimizi sık sık tercih etmektedir. Bunun başlıca sebebi hem evcil hayvanlarımızı hem de siz sahiplerini memnun eden bir hizmet anlayışımızın olmasıdır. Tamamen hayvanların sağlığını öncelik olarak aldığımız için maddi kaygılarımız ikinci planda kalmaktadır. Hayvan sağlığına insan sağlığı kadar değer veriyoruz. Evcil dostlarımızın sağlıklarına yeniden kavuşması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Bu yönümüzle özverili bir çalışma politikası yürüttüğümüz söylenebilir.

Evcil hayvanlara cerrahi müdahalede bulunabilecek potansiyele sahibiz. Daha kötü sağlık koşulları için her daim hazır bekleyen hayvan yoğun bakım servisimiz vardır. Evcil hayvanlarınız için kişisel bakım hizmeti sunmaktayız. Pet kuaförü olarak sıkça tercih edilmekteyiz. Hayvanlarınızın kısırlaştırılması ve de aşılanması işlemleri için kliniğimize başvurabilirsiniz. Acil durumlarda gece gündüz fark etmeksizin bizimle iletişime geçebilir ya da kliniğimize başvurabilirsiniz.

muratpaşa veteriner,muratpaşa alo veteriner,muratpaşa alo veteriner kliniği,muratpaşa veteriner kliniği,muratpaşa en yakın veteriner kliniği,muratpaşa veteriner kliniği adresleri,muratpaşa veteriner kliniği numaraları,muratpaşa veteriner kliniği hizmetleri,muratpaşa 7/24 veteriner kliniği,muratpaşa 7/24 veteriner hekim,muratpaşa 7/24 açık veteriner kliniği,muratpaşa veteriner hekim,muratpaşa uzman veteriner hekim,muratpaşa en iyi veteriner hekim,

antalya muratpaşa veteriner,antalya muratpaşa alo veteriner,antalya muratpaşa alo veteriner kliniği,antalya muratpaşa veteriner kliniği,antalya muratpaşa en yakın veteriner kliniği,antalya muratpaşa veteriner kliniği adresleri,antalya muratpaşa veteriner kliniği numaraları,antalya muratpaşa veteriner kliniği hizmetleri,antalya muratpaşa 7/24 veteriner kliniği,antalya muratpaşa 7/24 veteriner hekim,antalya muratpaşa 7/24 açık veteriner kliniği,antalya muratpaşa veteriner hekim,antalya muratpaşa uzman veteriner hekim,antalya muratpaşa en iyi veteriner hekim,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR