• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mustafa Ayan Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri (ihale Destek)

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Ayan

İHALE DESTEK–İHALE DANIŞMANI-İHALE UZMANIolarak, İhale mevzuatı danışmanlığı alanında ihale ve sözleşme süreçlerine ilişkin danışmanlık hizmetlerini bir arada sunarak önemli başarılara imza atmaktayız.

Türkiye genelinde gerek merkezi yönetim bütçesine, gerekse mahalli idare bütçesine tabi kamu kurumlarının yürütmekte olduğu tedarik faaliyetlerinde ( İhale-pazarlık-doğrudan temin-istisna-kapsam dışı vb. ) karşılaşılan sorunlarla ilgili 32 yıllık bilgi ve deneyimle bu sürecin her safhasında varız.

Vizyonumuz, sektör standartlarına referans olacak kaliteyi yaratabilmektir. Bu alanda yarattığımız sinerji ile gerek müşteriler gerekse diğer hizmet sunucuları yönünden bir başarı çizgisini oluşturabilmek temel amacımızdır.

Misyonumuz, ihtiyaç duyulan bilgiyi en kısa sürede danışanımıza sunarak danışanımız için en yüksek faydayı sağlamaktır. Söz konusu hizmetler kapsamında sunulacak bilgi, gerekli olduğu zaman hazır ve doğru olmalıdır.

Sloganımız “Doğru bilgi kazandırır”

İstenen sonuçları ortaya koymak için gerekli kamu ve özel sektör tecrübesi ile mevzuat, uygulama tecrübesi ve donanıma sahibiz

Müşteri ya da danışanın istediği sonuçlara ulaşılamayacağı tespit edilen projelerde müşteri ya da danışana gerekli bilgilendirme yapılarak açıkça paylaşılmaktadır.

Danışmanlık süreci içerisinde aynı zamanda müşteri ve danışanların eğitimleri de sağlanmaktadır. Süreç içerisinde konuya duydukları ilgiye bağlı olarak kendi kendilerine yetebilecek seviyeye ulaşmaları da mümkün olmaktadır.

Bu süreçten bağımsız olarak ayrıca ihtiyaca göre planlanarak, 32 yıllık deneyim, bilgi ve donanıma sahip uzmanlarımızca uygulanan eğitim faaliyetleri ile de destek faaliyetlerimiz icra edilmektedir.Devamını oku:https://www.ihaledestek.com/hakkimizda/ (https://www.ihaledestek.com/hakkimizda/?utm_source=copy&utm_medium=paste&utm_campaign=copypaste&utm_content=https%3A%2F%2Fwww.ihaledestek.com%2Fhakkimizda%2F)

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR