• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mutlu Oto Lastik

Adres :

Çeşmeli Mahallesi Eski Belediye Karşısı Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fikret Mutlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 514 28 38

Can güvenliğimizi emanet ettiğimiz araçların lastiği ile ilgili akla gelebilecek her türlü hizmeti veren Mutlu Oto Lastik, birmilyonnokta.com üyeliğinde gelişip büyümektedir. Otomobillerin sergiledikleri performansı en çok etkileyen parçalarından biri olan lastiklerde çıkan sorun direkt can ve mal güvenliğimizi tehlikeye atmaktadır.

Mersin oto lastik ve jant sektöründe lastiklerinizle ilgili karşılaşabileceğiniz tüm sorunları gidermeyi kendine prensip edinmiş firmamız müşteri memnuniyetini tüm çıkarlardan önde tutmaktadır. Profesyonel ekibimiz tüm sıkıntılarınızın kesintisiz çözülmesi için 7/24 itina ile çalışmaktalar.

İster lastiklerin periyodik bakımında isterse de tamirinde titizlikle çalışan personelimiz en kaliteli hizmeti sizlere sunmakla servisimizden memnun ayrılmanızı sağlamaktadır. Tamiri mümkün olmayan fazlasıyla yıpranmış lastiklerinizi yeni en kaliteli marka lastiklerle değiştirmekteyiz. Aynı zamanda yol tutuşunu ve sürüş performansını etkileyen yazlık ve kışlık lastik değişiminde aracınıza yüksek performans sergiletecek lastikler takmaktayız. Bunların yanı sıra acil durumlar için yanında yedek lastik bulundurmaya özen gösteren müşterilerimize lastik satışı da yapmaktayız.

Lastiklerinizin arızalandığı her durumda hiç çekinmeden bizi arayabilir, 7/24 hizmet veren yol yardımımızdan faydalanabilirsiniz. Yardımınıza koşan ekibimiz hızlı, pratik çözümler sunarak anında sorunlarınızı halletmektedir. Tüm hizmetlerimizi müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz için her zaman uygun fiyat avantajlarıyla teklifler sunmaktayız. Böylece hem kaliteli hizmetten hem de uygun fiyatlı performanstan memnun kalan müşterilerimiz uzun süre sıkıntısız yolculuğun tadını çıkarmaktalar. Bu da gün geçtikçe büyümemize neden oluyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR