• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Myk Teknik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Yakar

reklam logosu
  • firma fb

Myk Teknik firmamız Gaziantep Şahinbey’de hizmetlerine devam etmekte olup, çözüm odaklı yaklaşımlarıyla müşterilerini memnun etmekte, ortaya koyduğu başarılarla adeta sektörü yeniden dizayn etmektedir. Gaziantep teknik servis sektöründe gelişime açık yüzüyle en yenilikçi çözümler sunan firmamız, profesyonel kadrosuyla müşterilerine daha konforlu bir yaşam hediye etmek için çalışıyor.

Servisimizde görev yapan bütün personellerimiz alanında eğitimli, donanımlı ve tecrübeli kişilerdir. Bu sayede yaşam alanlarınızda kullandığınız bütün beyaz eşya ve elektronik ürünlerin tamiri, bakımı, onarımı ihtiyacında kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Şahinbey kombi tamiri, Şahinbey kombi montajı, Şahinbey kombi bakım ve onarımı, Şahinbey buzdolabı tamiri, Şahinbey çamaşır makinesi tamiri, Şahinbey klima montajı, Şahinbey klima servisi gibi bütün beyaz eşya teknik servis ihtiyaçlarınızda bizden destek alabilişiniz.

Onarım ve tamir hizmetlerimiz ile marka ve modeli her ne olursa olsun beyaz eşyalarınızın arızalarını elektronik cihazlarımızla tespit ediyor, noktasal çözümler üretiyoruz. Hızlı biçimde müdahale ederek eşyalarınızı eski kalitesine kavuşturuyoruz.

Bakım hizmetimiz kapsamında beyaz eşyalarınızın düzenli bakımlarını yapıyoruz. Periyodik bakım hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızın enerji tüketimini düşürür, daha verimli çalışmalarını sağlarsınız. Kullanım ömürlerini maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Kombilerinizin, klimalarınızın daha sessiz çalışmasını sağlar ve rahatsızlık vermesini önleyebilirsiniz. Enerji tüketimine paralel faturalarınızı düşürerek maddi tasarruf elde edersiniz.

Montaj uygulamalarımız ile yeni aldığınız beyaz eşyalarınızın kurulumlarını yapıyoruz. Yeri değiştirilecek eşyalarınızın yerlerini değiştiriyor, güvenle kullanımınıza sunuyoruz. Bütün bu hizmetlerimiz için 7/24 destek alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR