• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

N Fit Kilo Kontrol Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özcan Şit-gönül Tekin Şit

  • firma fb
  • firma instagram

Sağlıklı bir vücuda sahip olabilmeniz için sadece istediğiniz kilogramda olmak değil bu kiloyu sabit bir konuma getirmek de önemlidir. Yani kilonuzu sürekli bir şekilde kontrol edebilmeli ve kendinizden emin bir şekilde yaşamınıza devam edebilmelisiniz. Ancak bu sayede hayatınızı daha pozitif bir şekilde sürdürebilir ve birçok farklı sağlık sıkıntısından uzak bir yaşam elde edebilirsiniz. Bu önemli avantaja sahip olabilmek için nitelikli bir destek almak konusunda İstanbul Sancaktepe ilçesinde yer alan N Fit Kilo Kontrol Merkezi olarak sizlere hizmet veriyoruz.

N Fit Kilo Kontrol Merkezi olarak özel ve sistematik bir şekilde İstanbul danışmanlık sektörü içerisinde en çok tercih edilen işletmelerden birini oluşturuyoruz. Günümüzde birçok insan sağlıklı ve kontrollü bir şekilde beslenmeye çok özen göstererek, hayatını daha güçlü bir konuma getirmeyi istemektedir. Bu nedenle birçok kişi firmamız sayesinde aktif yaşam danışmanlığı, kilo takibi, kilo kontrol danışmanlığı, sporcu beslenme danışmanlığı ve vücut analizi gibi hizmetleri almak istemektedir.

Bu önemli hizmetlerin her biri hayatınızda düzenli bir çizgi elde etmeniz için size büyük bir katkı sağlamaktadır. Bu sistemlerin her birinde kullandığınız ürünler ve tüketim sağladığınız gıda malzemeleri de önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle işletmemiz bünyesinde sağlıklı ve keyifli beslenme gerçekleştirmek için sizlere Herbalife ürünleri sunulmaktadır. Sadece beslenme ve kilo kontrol danışmanlığı gibi hizmetler değil kozmetik ve güzellik için de firmamız tarafından üretilen kozmetik ürünlerini sizlere sunmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR