• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Naciye Sultan Çiftliği

Adres :

Eski Mezitli Mah. Zeytinli Bahçe Küme Evleri, Müstakil Ev No: 14 Mezitli/mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Soydan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 290 03 20

Whatsapp 2:

0 (532) 405 33 19

Mersin alışveriş sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen isimlerinden biri olan Naciye Sultan Çiftliği ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Doğal olana artan talep ve insanlarımızın artık yapaydan kaçması doğalı araması ile bizlerde sektörde kendimize yer açmaya ve sektördeki yerimizi almaya karar verdik.

Sizlere güvenle tercih edebileceğiniz, en doğal ve katkısız ürünleri sunmak için gerekli tüm adımları atıyor ve sizlere en sağlıklı ve doğal ürünleri sunuyoruz. Çiftliğimizde yetiştirdiğimiz hayvanlarımızın sütüyle, yumurtasıyla en doğal ürünleri elde ediyor ve yine bunlardan sizler için yağ, peynir, yoğurt ve istediğiniz daha birçok ürünü hazırlıyoruz.

Alanında uzman, işini severek yapan ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en iyi hizmetlerin kapısını açıyoruz. Sizlerden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda kendimizi geliştiriyor ve yenilemeye devam ediyoruz. En doğal ürünleri en uygun fiyata bulabileceğiniz çiftliğimizde sizlerin ve sevdiklerinizin sağlıklı bir şekilde beslenmesi için gerekli tüm adımları büyük bir özveri ile atıyoruz.

Türkiye'nin dört bir yanına kargo hizmetimiz ile sizlerin doğal ürünlerden mahrum kalmamanız için elimizden gelen tüm çabayı göstermeye devam ediyoruz. Üstün hizmet ve uluslararası kalite standartlarındaki hizmet anlayışımız ile sizlere daima memnun kalacağınız hizmetleri vadediyoruz. Bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR