• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Nadir Emlak

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Süleyman Erbilgin

Nadir Emlak firması Eskişehir Odunpazarın da emlak sektöründe her türlü alım satım işlerinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarımızı karşılamaya çalışmaktayız.
Firmamız emlak sektöründe gerçekleştirmiş olduğu tüm faaliyetleri kurumsal bir yapının çatısı altında sunmaktadır. Firmamızın tüm faaliyet aşamalarında profesyonelliğin temin edilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için kalite standartları tüm süreci içine alacak şekilde belirlenmiştir.
Tüm çalışanlarımız kaliteli faaliyet sürecinin bir parçası kabul edilmekte ve her çalışan bu anlamda sorumluluk üstlenerek inisiyatif kullanmaktadır.
Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir.
Firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR