• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nail Lashes Salon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

  • firma instagram

Kalitesinden ödün vermeyen güzellik merkezimiz birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Güvenli atmosferi, deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Bakım artık insanlar için bir gereksinim olma yolunda ilerliyor. Sektörümüzün en iyi güzellik hizmetlerini vermek için bu gayede çalışmalarımızı yürütüyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile uygulanan her yöntemi hassasiyetlerinizi gözeterek yapmaya gayret ediyoruz. Amacımız iyisini değil, en iyisini sizlere sunmak.

Kaliteli bakımlarımız ve kaliteli ürünlerimiz ile güzelliğinize güzellik katacak marifetli çalışanlarımız sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Müşterilerimizin her türlü bakım, tırnak ve kirpik lifting işlerimden kalıcı oje uygulamalarına kadar en iyi hizmetleri sunmaktayız. İzmir güzellik merkezi müşterilerimize güvenli hissedecekleri ve hayal ettikleri bakımları sunmak adına gayretle çalışmaktadır.

İpek kirpik işlemlerimiz ile gözlerinize ışıltılar katarak, güzelliğinizi bir adım öne çıkartacak. Tırnak bakımlarımız ise oldukça geniş yelpazededir. Tırnak güçlendirme işlemleri, protez tırnak ve jel tırnak modelleri, manikür ve pedikür, kalıcı oje uygulamalarımız ile ellerinizin güzelliğini taçlandırmak için hizmetinizdeyiz. Tüm bu bakımlar tabii ki sizlerin mutlu olacağı şekilde yapılmaktadır. Hijyeni kendimize bir şart olarak sunduğumuz gibi sizlerin de bu konuda mağdur olmamanız için çaba gösteriyoruz.

Müşteri memnuniyetini kendimize ilke ederek sizler için daha kaliteli hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Ekibimizin güler yüzlü yaklaşımı, en iyi hizmetleri ve en kaliteli uygulamaları müşterilerimizin memnun olması için emin adımlarla ilerliyoruz. Kendinizi daha iyi hissetmek için her şekilde bizlere ulaşabilirsiniz. Ön bilgilendirme almak isterseniz eğer internet adresimizden iletişim bilgilerimize erişebilirsiniz.

[email protected]

nargiza sulaımanova

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR